Yüzdeyüz Baskı Çözümleri ve Reklamcılık Ltd. Şti.


20 yıldır sürekli yenilenen makine parkurumuz, her biri kendi alanında uzman kadromuz ve hızlı & creative çözüm seçeneklerimizle kurumsal pazarlama projelerinde anahtar teslim beklentileriniz için ilk adres olarak hizmet vermekteyiz.


Indoor & outdoor tüm reklam alanlarınızda dekor, stand, giydirme, 3D uygulamalar, event ve organizasyonlarda projelerinizi tasarlıyor, üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. 5000 m2 kapalı alan ve 80 kişilik kadromuzla tüm Türk Devletleri ve Avrupa’ya uzanan ağımızla markanızı tüm dünyaya taşımanızda çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Amacımız gelişen teknolojiyi takip ederek, tüm pazarlama ve reklam çalışmalarınızda tedarikçi konumunun ötesinde çözüm ortağınız olarak sizlere hizmet sunmaktır.


Tesisimiz markanızın bilinirliğini, her zaman liderlik hedeflerinizi öncü tutarak, sizi en doğru anlatan şekilde yansıtmanın haklı gururunu taşımaktadır.


Flatbad ve roll to roll dijital baskının yanısıra, Large format 3D printer, strafor ebatlama, CNC router, marangozhane, demirhane, polyester kalıplamayı içerisinde bulunduran entegre tesisimizde tüm genel güvenlik şartlarına sadık kalarak çalışmaktayız. UV ve Latex baskı teknolojilerimizle doğa ile dost olma hedeflerimizi en yüksek seviyede tutarak titizlikle çalışmayı ilk kural olarak benimsemekteyiz.


Eğer sizde rakipleriniz arasında öne çıkmayı hedefliyor ve tekrarlanan sunumlardan uzak durmak istiyorsanız mutlaka yollarımız keşisecektir.